Doprava tovaru

Doručenie poštou na zadanú adresu

  • balík bude doručený na adresu uvedenú na zásielke.
  • deň doručenia zásielky bude adresátovi oznámený prostredníctvom e-mailu (pri uvedení kontaktu).
  • dopravné a balné účtujeme 3,45 EUR s DPH pri platbe vopred, 4,05 EUR s DPH pri dobierke. Pri nákupe nad 60 EUR s DPH máte dopravu ZDARMA.
  • v prípade, ak doručovateľ adresáta nezastihne, bude zásielka oznámená a uložená na pošte.
  • v prípade opakovaného doručenia na žiadosť adresáta sa účtuje poplatok 2,00 EUR s DPH. 

Doručenie na poštu

  • balík nebude doručovaný adresátovi na adresu, ale uložený na pošte adresáta.
  • deň dodania zásielky bude adresátovi oznámený výhradne prostredníctvom e-mailu v prípade uvedenia e-mailovej adresy.
  • dopravné a balné účtujeme 2,90 EUR s DPH pri platbe vopred, 4,05 EUR s DPH pri dobierke. Pri nákupe nad 60 EUR s DPH máte dopravu ZDARMA.

Osobný odber

Objednaný tovar si môžete prevziať i osobne bezplatne na našom výdajnom mieste v Piešťanoch, na adrese Moyzesova 8, 921 01 Piešťany (Po-Pi 08:00 - 12:00, 13:00 - 15:00). Pri osobnom odbere si môžete vybrať z dvoch druhov platieb:

1. Bankovým prevodom - pri bankovom prevode je tovar pripravený k expedovaniu na výdajné miesto až po pripísaní platby na náš účet!
2. Dobierkou – rýchlejší spôsob odberu. Hodnotu objednaného tovaru v hotovosti zaplatíte pri prevzatí balíčku.

O odoslaní objednaného tovaru na výdajné miesto budete informovaní prostredníctvom e-mailu. Po doručení na výdajné miesto budete rovnakým spôsobom informovaní o možnosti si zásielku osobne vyzdvihnúť. Na tomto mieste bude k odberu do 7 dní. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na tel. č.: 0917 095 373.

Objednávky z ČR

V prípade záujmu zasielame aj do Českej republiky. Pokiaľ je objednaný tovar skladom, expedujeme ďalší pracovný deň po prijatí objednávky. Dodacia doba je 3-5 pracovných dní. Faktúra k objednávke bude vystavená v EUR. Poštovné a balné pri odosielaní tovaru do Českej republiky je 4,02 EUR s DPH.